Výměna velikosti

VÝMĚNA ZBOŽÍ A VRÁCENÍ PENĚZ

Výměna zboží za jinou velikost do 14 dnů od dodání zboží

Pokud chcete vyměnit velikost oblečení, které jste si objednali, zašlete nám dané zboží zpět na naší korespondenční adresu C.H.Protection cz s.r.o., Velká Čermná nad Orlicí 62, 517 25 Čermná nad Orlicí. Na formulář, který jste měli přiložen u zboží, prosím uveďte zboží, které chcete vyměnit a také nové zboží, resp. novou velikost. Výměny vyřizujeme nejpozději do týdne od jejich převzetí.

Výměnu je možné uplatnit ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží původní objednávky (dle systému sledování zásilek České pošty). Zboží musí být NEPOŠKOZENÉ, NENOŠENÉ a kompletní. Na zboží zaslané k výměně po této lhůtě nebude dodavatel brát zřetel a zboží bude zákazníkovi zasláno zpět na jeho náklady.

Vrácení peněz do 14 dnů od dodání zboží

Pokud zboží nesplňuje vaše očekávání a nevybrali jste si za něj jinou alternativu (viz postup výše), zašlete nám dané zboží zpět na naší korespondenční adresu adresu C.H.Protection cz s.r.o., Velká Čermná nad Orlicí 62, 517 25 Čermná nad Orlicí. Na formulářu, který jste měli přiložen u zboží, prosím zaškrtněte možnost "Vrácení zboží v lhůtě 14 dnů" a uveďte prosím číslo Vašeho bankovního účtu, kam Vám vrátíme peníze. Zboží zašlete v originálním balení, dobře zabalené. Přiložte originál faktury a tento list (vyplněný na druhé straně). Pokud vracíte pouze část zboží z faktury, přiložte kopii faktury a originál si ponechte. Zásilku pošlete pojištěnou (ve vlastním zájmu). Neposílejte ji doporučeně nebo na dobírku, balíky na dobírku nepřevezmeme. Vrácení proběhne v zákonné lhůtě 14 dní, většinou proplácíme ihned či do týdne.

V souladu s ustanovením § 1829 a násl. občanského zákoníku máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží (dle systému sledování zásilek České pošty). Zboží musí být NEPOŠKOZENÉ, NENOŠENÉ a kompletní. Na zboží zaslané po této lhůtě nebude dodavatel brát zřetel a zboží bude zákazníkovi zasláno zpět na jeho náklady.

Zpět do obchodu